Avaveerandi kaotas Eesti 10:15 ning poolajaks oldi juba kümne punktiga taga. Kolmandal veerandajal näidati aga belglaste vastu 24:18 paremust ja seisult 50:54 algas viimane neljandik. 3.04 enne kohtumise lõppu seadis Henri Drell vabaviskejoonelt 64:64 viigi jalule, kuid vastased pääsesid peagi uuesti nelja silmaga ette, vahendab Korvpall24.

Artur Konontšuk vastas lähiviskega ning Belgia eksis tähtsal hetkel omakorda kahel vabaviskel. Viimased 23 sekundit rünnakuaega kuulusid Eestile ning 12 sekundi möödudes tabas Konontšuk kaugviske, viies Eesti 71:70 ette. Ääremängija hiilgas peagi veel viskeblokeeringuga ning sama tegi ka Mikk Jurkatamm. Belgial enam aega ei jätkunud uuesti rünnakule asuda ning Eesti sai napi võidu kätte.