Taani oli kodutöö hästi teinud ning pidurdas Eesti rünnakuid esimesel poolajal hiilgavalt - Rauno Pehka juhendatav meeskond viskas vaid 24 silma. Halvimal juhul olime kaotusseisus 21 punktiga. Viimasel veerandil alustas Eesti siiski marulist lõpuspsurti, ent vahe oli kahtlemata liiga suur ja rong läinud.

Teada oli, et Taanil on paar-kolm domineerivat pikka, sestap oli allajäämine lauas ootuspärane. Pigem oli halvaks üllatuseks tänane kehv visketabavus, eriti nende poolt, kes eile suuremalt jaolt punktiskoori eest hoolt kandsid. Ka ei olnud heas vahekorras visked - kaheseid sooritas Eesti 34, kolmeseid 32.

Taani võitis laua 45-39, korvisöödud Taanile 16-10, pallikaotusi tegime 16 Taani 21 vastu. Kahepunktivisked Taani kasuks 48 vs 32 %, kolmesed Taani kasuks 29 vs 28 % (meil 32/9), vabavisked Eesti kasuks 71 vs 56 %.

Matthias Tass tõi 13+6 lp (9/5), Sten Saaremäel 11+6+4, Ron-Arnar Pehka 10p, Karl-Joosep Lüüs 9p, Tom Kaldre 7p, Eric Schmalz 6+4lp, Märt Rosenthal 5+3lp ja Kristian Kullamäelt 28 minutiga 2+4+2 (9/0).

Meie alagrupis võitis Tšehhi eile Taanit 66:53 ning Island Luksemburgi 97:50. Täna sai Tšehhi vooru keskses mängus jagu ka Islandist 61:59. Hilisõhtul on vastamisi Holland-Luksemburg. Seega, hetkel on kaks võitu Tšehhil, üks Islandil, Taanil ja Eestil õhtu lõpuks ka ühel kahest - Hollandil või Luksemburgil.

Homme kell 17.30 on Eesti vastaseks Luksemburg.