Teise liiga tippu kuuluv RIM kaotas meistriliigas pallivale Valga korvpallikoolile kõige napimalt 94:95.

Kohtumine algas tänu karikavõistluste eripärale nõmmekate eduseisul 21:0. Kümnest boonuseks antud kolmepunktiviskest tabati meeskonna peale seitse ning esimesel poolajal suudeti suurt algedu isegi kasvatada. Poolaeg lõppes Valga 23 punktilises kaotusseisus 43:66.

Teisel poolajal madalama liiga mehed väsisid, lisaks kukkusid vigastustega välja Kaido Seil ja Martin Pius ning üllatus jäi napilt sündimata. Võitjate suurim skooritegija oli 24 punktiga Veljo Vares, kaks välismaalasest lisajõudu panustasid 23 ja 17 punkti. Nõmme poolel viskas 24 punkti Priit Ilver, näpuvigastuse saanud Seil lisas 17 ja Rainer Vakra 12 punkti.