Samal ajal kui karikakaitsja BC Kalev/Cramo alustas võidukalt Balti liiga hooaega kindlustas endale koha karikavõistluste veerandfinaalis Rakvere Tarvas. Andres Sõbra hoolealused alistasid kaheksandikfinaali korduskohtumsies suureskooriliselt esiliiga meeskonna EAG/Scanweld 92-60.

Poolaja Tarvas kahe punktiga kaotas 37-39. Avakohtumise järel, mis lõppes Rakvere napi võiduga 92-85, oli oodata tasavägist mängu, kuid pealinlaste jaks 3. veerandajal rauges. Enam-jaolt endistest meistriliiga tasemel mängijatest komplekteeritud EAG/Scanveld (Gert Hendrikson, Silver Kallas, Remy Aare, Aigar Kristovald, Erkko Linnas, Rain Küttis, Priit Pihela) kustus teisel poolajal totaalselt, kaotades kohtumise eduseisust 32 punktiga.

Rakvere Tarvas kohtub veerandfinaalis TTÜ-ga, kohtumine peetakse 7. oktoobril Paides. Samal päeval selgitavad Paides veel ühe poolfinalisti BC Kalev/Cramo ja Valga/CKE Inkasso.