Tallinnas võitis Audentese SG Noortekoondis 101:95 Valga/Maks&Moorits meeskonda. Vastavalt karikavõistluste reglemendile sai Audentes visata enne mängu kolmepunktiviskeid ning sa mängu alustada 15:0 eduseisust. Mängu avaminutid kuulusid samuti koolipoistele ning Audentes läks 23:0 juhtima, teatab basket.ee. Eduseisu hoiti terve esimese poolaja, kolmandal veerandil hakkas Valga tasapisi lähenema, kuid järele ei jõudnud.

Audentese SG/Noortekoondise poolt viskasid Ivo Van Tamm ja Siim Markus Post kumbki 32 punkti. Maik Kalev Kotsar lisas 13 ning Karl Robin Jürjens 10 silma. Valga/Maks&Moorits resultatiivsemad olid Jurijs Aleksejevs 28, Reinis Strupovics 25 ning Viljar veski 16 punktiga.

Esiliiga klubi Räpina Kotkad sai kodusaalis napi 2 punktiga jagu KK Pärnust 73:71. Pärnakatest viskasid Sandis Silavs 19, Rannar Raap 15, Renato Lindmets 11 ning Taavi Hämarsalu 10 punkti. Võitjate resultatiivsemad olid Ants Järv 19, Marten Järvik 16 ning Kustas Põldoja 14 silmaga.

Teisetes paarides said võidud kirja Rakvere Tarvas ning TYCO Rapla. Rakvere Tarvas oli raskusteta üle Ambla Spordiklubist 112:72. Tarva poolt olid resultatiivsed David Haughton 18, Robert Peterson 17, Sten-Timmu Sokk 17 ning Martin Jurtom samuti 17 punktiga. Ambla poolt vastas Peeter Kraavik 24 silmaga.

TYCO Rapla võitis kodusaalis 95:66 Tamsalu Los Torost. TYCO Rapla resultatiivseim oli värskeim täiendus Ernestas Ezerskis 21 punktiga. Martin Paasoja lisas 17, Rait Keerles 13 ning Kristers Zeidaks 11 silma. Tamsalu Los Torose poolt vastasis Leho Kraav 24 ning Mihkel Mager 21 punktiga.

Veerandfinaalides ootavad vastaseid asetatud meeskonnad BC Kalev/Cramo ja TÜ/Rock ning eelringid juba läbinud TTÜ KK. Kaheksandikfinaalide korduskohtumised peetakse neljapäeval ja reedel.