Rauno Nurger viskas 18 punkti ja korjas 8 lauapalli. 13 silma said kirja Oliver Metsalu ja Martin Paasoja, 11 punktiga toetasid meeskonda Kristen Meister ja Taavi Leok.

Kolmapäeval on Eesti vastaseks Rootsi ning neljapäeval Taani. Mängudest on jälgitav online statistika Soome Korvpalliliidu kodulehel.

Mängu käik: 19:14; 41:30; 67:54; 88:77

Esimese veerandaja Eesti poisid võitsid 19:14. Rauno Nurger viskas avaveerandil 10 punkti. Viimase kolme minutiga tegi Eesti 11:0 vahespurdi.

Poolajaks juhtis Eesti juba 41:30 ning Nurger oli oma punktiarve kasvatanud 14 punktile, lauapalle oli Nurger korjanud 5. Oliver Metsalul oli kirjas 7 silma.

Viimasele veerandajale mindi vastu Eesti 67:54 juhtimisel - Nurgerilt seni 16 silma ja 7 lauda, Metsalult 11 punkti.

Koosseis:

Peatreener Andres Sõber nimetas Helsingisse sõiduks koondisesse järgmised mängijad: Mihkel Schleicher, Kent Kaarel Vene, Oliver Metsalu, Sander Saare, Tiit Talumaa, Martin Jurtom, Rauno Nurger, Martin Paasoja, Taavi Leok, Kevin Täpp, Kristen Meister, Igor Arendas, Rait-Riivo Laane, Kaarel Traumann.