Tallinna Ülikoolil oli teise Eesti esindusena küllalt hea võimalus pääseda samuti kuue hulka, kuid selleks tuli kaheksaksandikfinaali korduskohtumises võita Riia RSU/Merksi vähemalt üheksa punktiga. Riias oli viis päeva tagasi alla jäädud 54:63.

Ja kordusmängu poolajaks muuseas juhitigi üheksa silmaga... Paraku oli lõppskoor teistsugune - 61:67. Trine Kasemägi tõi TLÜ-le 21 punkti ja 6 lauapalli, Samantha MacKay lisas 17p+7lt ja Rosemary Rits 6p+9lp.

Teises kaheksandikfinaalis võitis Riia TTT Juuniorid teist korda veenvalt LU-d, sedakorda 78:56 (esimene mäng 72:54), seega kokku TTT noored edasi +40-ga.

1182 Tallinn kohtub Final Sixi veerandfinaalis TTT Juunioridega ja Vega 1/Liepāja RSU/Merksiga. Otse poolfinaali jõudsid Riia TTT ja Lappeenranta Catz.