Kolmapäeval, 19. aprillil Viimsis peetud avakohtumise võitis Ambla 82:78. Mängu resultatiivseim oli küll KK Viimsi/Kesklinna KK mängija Kristjan Evart 34 punktiga, kuid sellest ei piisanud. Ambla võitu panustasid Peeter Kraavik 29 ja Taavi Leinart 14 punkti, vahendab basket.ee.

Juba järgmisel päeval oldi vastamisi Ambla SK kodusaalis Aravetel. Kolm veerandaega kulges kohtumine tasavägiselt. Viimase veerandi võitsid külalised 22:8 ning kogu mängu 81:61. Otsustavaks sai suur ülekaal lauavõitluses 48-32, ründelauad 16-7. Kahe mängu kokkuvõttes oli Viimsi 16-punktiga parem ja sai uueks hooajaks koha aste kõrgemasse liigasse.

Korduskohtumises olid KK Viimsi/Kesklinna KK resultatiivsemad Evart 20, Illimar Pilk 17 ning Peep Belbaum 15 punktiga. Ambla Spordiklubi eest viskasid Kraavik 17 ning Leinart 14 punkti.