Esikohale tulnud SK RIM võitis nii laupäeval kui pühapäeval kaks kohtumist. Laupäeval oldi pinnuks silmas tartlastel. Kaheksandikfinaalis alistati Tartu Palliklubi 45:35, veerandfinaalis oldi üle turniiri ühest soosikust KK Erkmaast 63:53.

Pühapäeval edutee jätkus. Dramaatilises ja võiks isegi öelda, et pöörase lõpuga poolfinaalis oli RIM parem BC Tarvas/Rakvere SK võistkonnast 57:53. RIM-i mängujuht Kaspar Kuusmaa hakkas kaks minutit enne normaalaja lõppu 12-punktilises kaotusseisus üksi kastaneid tulest välja tooma ja 16:0 spurdiga tegid pealinna poisid Tarval selja prügiseks. Kuusmaa viskas kahe minutiga 14 punkti, kokku kogunes tema arvele 28 punkti.

Päeva lõpuks selgus, et see kõik oli alles eelmäng suurele finaalile, kus vastu astusid Audentese spordiklubi noored. Enamuses Audentese vedamisel kulgenud finaal läks lõpuveerandil pingeliseks ja taaskord otsustas Kuusmaa mängu. Võit RIM-ile 66:64, turniiri parimaks mängijaks tunnistatud Kuusmaa viskas finaalis koguni 48 punkti!

Kolmanda koha mängus oli BC Tarvas/Rakvere SK parem Tartu Salva/Rockist 68:50.