5 punktiga võidetud avaveerandi järel ei saanud Laboral Kutxa enda mängu kuidagi tööle ja teise veerandaja lõpphetkedeks asusid külalised juba omakorda 11 silmaga ette. Kodupubliku rõõmuks vastas Kanguri leivaisa sellele 9:0 spurdiga ja seeläbi mindi riietusruumi napis 41:43 kaotusseisus.

Kolmandal veerandajal kestis punkt-punkti heitlus, kuni omapoolse 5:0 spurdiga sai Obdadoiro viimasele 10-minutilisele perioodile 62:56 juhtimisel vastu minna. Lõpu lähenedes ärkas otsustavalt ikkagi favoriit Laboral, kes kiirelt 67:67 skoori tabloole tõi ja peagi juba 10-punktilist 77:67 edu nautida sai.

Sellele Obradoirol vastust polnudki ja seega pidid külalised pärast 88:53 võidetud avamängu Sevilla vastu tunnistama hooaja esimest kaotust.

Laboral jätkab kahe vooru järel täiseduga - tänasele üleolekule on kõrvale panna veel avamängu 85:58 võit Estudiantese vastu.

Reedel Euroliigas oma ametliku debüüdi Laboral Kutxa särgis teinud Kanguri arvele jäi täna ligi 11 mänguminutiga kaks punkti, üks lauapall ja üks resultatiivne sööt. Võitjate parim oli 23 punktiga Darius Adams. Ioannis Bourousis ja Kim Tillie toetasid teda 17 silmaga. Kaotajate poolelt sai 17 punkti kirja Angelo Caloiaro.