Kalevlaste parimana viskas valgevenelane Pavel Uljanko 17 punkti, bulgaarlane Nikolai Varbanov lisas 14, Gregor Arbet 12 ja lätlane Armands Škele 11 punkti. Budivelniku parim oli Mihailo Anisimov 19 punktiga.

Neljapäeval kohtub Kalev/Cramo Saku Suurhallis VTB Ühisliiga valitseva meistri BC Himkiga.

Mängu käik:
Budivelnik - Kalev/Cramo (13:23, 25:39, 36:53,65:51)

IV veerand:

51:65. Kalev võidab kohtumise 14 punktiga

50:65. Uljankolt kaks vabaviset, Sokult kahene. Mängu lõpuni jäänud 1.28

46:61. Uljanko toob Reimo Tamme söödust Kalevile 2 punkti lisaks, vastastel tabab Anisimov. Mängu lõpuni aega 4.03.

44:59 Kiievlased vähendavad Morley vabavisetest vahe 15 punktile ja võtavad aja maha.

42:59 Ujankolt samuti kolmene.

40:56 Arbet tabab kolmese.

III veerand:

36:53 Kiievlased suudavad veerandaja lõpuks pisut vahet vähendada, kuid Kalev säilitab siiski võimsa 17-punktilise edumaa.

30:51 Arbet toob Kalevile järjest 4 punkti, Kitsing viskab sisse vabavisked, Budivelnikul tabab Bryant, mänguaega järel 1.54.

27:45 Budivelniku pallur Lukašov tabab kahese ja Zabirtšenko ühe vabaviske. Kalev vahetab sisse Kristjan Kitsingu ning võtab ka timeout'i.

25:45. Sokult kahene. Kalev võtab aja maha, kui mängida jäänud 5.09.

25:43. Arbetilt kahene. Ukrainlased pole saanud kolme minutiga ühtegi punkti!

Järgmisel rünnakul teeb Varbanov jooksu.

25:41. Varbanov surub palli korvi. Kaks minutit mängitud.

II veerand:

25:39. Avapoolaeg on lõppenud.

24:37. Uljankolt kahene. Järgmisel rünnakul tabab kahest vabaviskest ühe. Algas viimane minut.

Kalevi kahepunktivisked siiani 53%, vastastel vaid 31%.

24:34. Budivelniku mängija Alijevas tabab kahese ja vabaviske otsa.

21:34. Kitsing tabab vabavisked. Kolm minutit mängida.

21:31. Varbanov toob juba oma kümnenda punkti. 5.20 mängida.

21:29. Ukrainlased tabavad kaugviske.

18:29. Škele ja Uljanko kasvatavad kalevlaste skoori.

16:25. Sokk avab teisel veerandil Kalevi punktiarve, kui kaks minutit saab mängitud.

I veerand:

13:23. Kalev on võitnud avaveerandi kümne punktiga.

13:22. Varbanovilt kahene. Kalevi võõrleegionärilt siiani väga hea mäng.

11:20. Uljankolt kolmene. Kalevi kaugvisete tabavus 60% (3/5). Kaks minutit mängida.

8:17. Arbet tabab kolmese ja +9 Kalevile.

5:14. Varbanovilt veel kaks tabavat kahepunktiviset järjest. Viis minutit mängitud.

3:10. Varbanov ja Škele suurendavad eduseisu. Kolm ja pool minutit mängitud.

1:6. Škele tabav veaga kahepunktiviske ja viskab sisse ka teenitud vabaviske.

1:3. Škele tabab kolmese.

1:0. Ukrainlased tabavad ühe vabaviske kahest.

Mäng on alanud. Arbet viskas esimesel rünnakul mööda.

Kalev alustab viisikuga Sokk, Škele, Arbet, Varbanov, Uljanko.

---

Kalev pidas hooaja avamängu 29. septembril, kui Tallinnas kaotati Kaunase Zalgirisele 70:84. Ukraina meistri Budivelniku jaoks on tänane mäng hooaja esimeseks.

Mäng algab kell 14:00. Delfi hoiab lugejaid mängu käiguga kursis.