Final Six avapäeva sümboolsesse viisikusse mahtus kaks mängijat Eesti klubidest. Nendeks olid Pirgit Püü (1182) ja Kerttu Jallai (TLÜ). Viimane kusjuures oli Allstarsi pääsenuist kõrgeima kasulikkuse teguriga - 36. Seda asjaolu tõstis õhtul esile ka TLÜ peatreener Janne Rits.

Pirgit Püü efektiivsus oli 26, tema kõrval tagaliinis Eva Pavlovskal (LU) 19, äärelPaula Langinal (RSU/Merks) 31 ning tsentris Paula Tomsonel (RSU/Merks) 20.

Eilsetest mängudest veel niipalju, et 1182 võit RSU/Merkis üle oli selle hooja neljas järjestikune, ajalooline seis on nüüd 8-3. TLÜ on LU-st parem olnud kõigil seitsmel korral.

Ja veel. Kolmandal veerandil pingelises 1182-RSU/Merks heitluses Birgit Piiburit asendama toodud Anastassia Ptitsõna tõi kõigest 11 minutiga 5 punkti ja 4 korvisöötu.