Kõrgeimas NCAA ülikooliliigas mängiv Kadri-Ann Lass tähistab täna ühtlasi 19. sünnipäeva.

Duquesne'i WBB alustas kolme mänguga võõrsil ning võitis neist kaks. Esmalt võideti Saint Peter'sit 63:38, seejärel kaotati üllatuslikult suurelt reitingutabelis tagapool olevale Princetonile 66:94 ning võideti viimati Lafayette'i 73:65. Duke on erinevates reitingutes 9.-15. kohal, Princeton näiteks 25. (NCAA I divisjonis on kokku 32 konverentsi ning 349 naiskonda).

Lass alustas kõigis neis kohtumistes Duke'i algvisiikus. Esimene mäng läks skooritegemise mõttes kehvasti - ta jäi 26 minutiga nulli peale, kuid kogus 8lp, 1rs ja 3 bl. Kahepunktiisked 4/0, vabavisked 2/0. Teiseks mänguks oli enesekindlus kasvanud ning 35 minutiga kirjutati tema kontosse 13+9lp, lisaks 2 bl. Kahesed 13/6, vv 2/1.

Laupäeval võõrsil Lafayette'i vastu, mis oli ka seni pingelisim kohtumine, oli Lass platsil 34 minutit ja tõi 14+5lp+1rs. Kahepunktivisked 11/7. Kolme mängu peale kokku teeb see 9p+7,3lp+0,7rs, lisaks 2bl (naiskonna parim näit). Kahepunktivisked "tänu" esimese mängu möödavisetele 46,4 %. Nädala parima uustulnuka tiitel anti kalendrisse vaadates ilmselt suuresti viimase mängu eest

"Oleme väga õnnelikud, et liiga ametnikud on Kadri välja valinud tema etteaste põhjal Lafayette'i vastu," sõnas peatreener Dan Burt. "Me usume, et tema parimad korvpalluripäevad on kindlasti ees ning see saab olema üks auhindu nende pikas reas, võttes arvesse tema oskusi ja pühendumist."

Dukes (2-1) kohtub ööl vastu homset koduses avaetteastes Howard'iga (0-4).