Kadri-Ann Lass alustas NCAA hooaega võidu ja kaotusega

Kadri-Ann LassFoto: basket.ee/Facebook

USA üliõpilasliigas NCAA palliva eestlanna Kadri-Ann Lassi koduklubi Duquesne’i Dukes kaotas laupäeva hilisõhtul hooaja avamängus Charlotte ülikoolile 75:72. Pühapäeval võideti Winthropi numbritega 81:54.

Laupäevases kohtumises 22 minutit kaasa teinud ja 6 punkti ning 6 lauapallikogunud Lass võttis 1,7 sekundit enne lõpusireeni kaugviske, kuid paraku ei tabanud.

Duquesne`ile sai saatuslikuks viimane veerandaeg, mis kaotati koguni 25:12. Nyilah Jamison-Myers oli võitjate parim skooritegija 18 punktiga. Charlotte naiskond sai vabaviskejoonelt kätt harjutada tervelt 43 korral Dukes`i 17 vastu.

Eile läks Dukes vastamisi Winthropi naiskonnaga. Eestlanna tõi 81:54 võidumängus korralikud 13 silma ja 5 lauapalli. Duquesne`i parim oli sedapuhku Julijana Vojinovic 16 punktiga.

Järgmisena läheb Lassi koduklubi 16.novembril vastamisi Pittsburghiga.