Taas ilma Elvijs Miculiseta mänginud Valga võitis avaveerandi 23:22. Poolaja lõppedes olid võõrustajad juba ees aga 42:39.

Napilt Läti koondise ukse taha jäänud Haralds Karlis viis kolmanda veerandaja keskpaigas omad ette 14 punktiga, kuid külalised piirilinnast suutsid siiski mängu tagasi tulla ja viimase neljandiku alguses oli vahe vaid viis punkti.

Jurmala rebis end uuesti eest ära ning seekord enam Valga järgi ei jõudnud. 2.33 enne lõppu suudeti küll kaheksa punkti kaugusele tulla, ent koos Kristaps Migliniekss kolmepunktiviskega lõppes kohtumine Jurmala 74:68 paremusega.

Võitjate poolelt tõi Karlis 15 punkti, Ugis Pinete toetas teda 14 silmaga. Valga resultatiivsemaks kerkis Egert Haller 14 punktiga. Roberts Freimanis lisas 13 ning Edgars Lasenbergs 12 punkti ja võttis ka 11 lauapalli.

Valgal on Läti liigas kirjas nüüd kaks võitu ja viis kaotust, millega ollakse tabelis kuuendal kohal. Balti liigas seni ainult võite tunnistanud ja seal viimati Avis Utilitas Rapla koguni 25 punktiga alistanud Jurmala jätkab koduses meistrisarjas kolmandal kohal.

Laupäeval seisab Valgal ees juba uus kohtumine, kui võõrsil minnakse vastamisi BK Ogre meeskonnaga. Eestis võõrustatakse 1. detsembril Tallinna Kalev/TLÜ-d.