Kohtumise avaveerand lõppes 18:18 viigiga. Poolaja lõpetas Median 10-0 spurdiga ning Rock läks vaheajale 31:38 kaotusseisus. Seejuures eksis Tartu meeskond seitsmel järjestikusel viskel. Neljandale veerandile läks Rock 46:61 kaotusseisus ning viimane periood kaotati 12:20.

Rock tabas väljakult vaid 32,8-protsendiliselt ning suutis kahepunktiviskeid tabada vaid 33/12. Ka ei suudetud vabaviskeid korvi saada, tabavus vaid 21/13. Medias võitis ka lauapallid 41:32.

Meeskonna parim oli 14 punktiga Justin Ingram. Ivan Neljubov lisas 11 punkti, Silver Leppik 9, Rain Veideman ja Timo Eichfuss 6. Mängu parim oli vastaste keskmängija Ivan Ivanovic 20 punkti ja 12 lauapalliga.

FIBA EuroChallenge: Rocki alagrupis esimene edasipääseja teada, tartlased raskes seisus