Otsustavaks sai 26:13 võidetud teine veerandaeg, Jämtland juhtis poolajaks 48:32 ja hoidis edumaad.

Jaan Puidet kogus 27 minutiga 12 punkti (kahesed 4/4, vv 4/4), 6 lauapalli ja 2 korvisöötu. Tema efektiivsusnäitaja 21 oli meeskonna parim, kirjutab basket.ee.

Seni Luleaga esikohta jaganud Norrköping langes teiseks (17 võitu ja 7 kaotust). Jämtland tõusis ülitihedas tabeli keskosas 13 võidu ja 11 kaotusega jagama Borasiga kolmandat kohta.

Jaan Puidet on Rootsi meistriliigas tänavu olnud väljakul keskmiselt 26,7 minutit mängus, toonud 8,6 punkti, hankinud 6,5 lauapalli, andnud 2,6 korvisöötu ja teinud 1 vaheltlõike. Tema tabavus väljakult on koguni 64 %, kolmesed eraldi võttes 34,5 %, vabavisked 70 %.