Hoop TÜ/Rockile: Tanel Sokk Kalev/Cramo vastu ei mängi

 (35)

TÜ Rocki tiimi tutvustus
TÜ Rocki tiimi tutvustusFoto: Hendrik Osula

Tanel Sokk tegi täna TÜ/Rocki korvpallimeeskonna ühistreeningul kaasa, kuid harjutas üksnes viskeid. „Kiiremaid liigutusi ei luba jalg tal veel teha, koostöös ei saanud teda proovida,“ sõnas TÜ/Rocki peatreener Gert Kullamäe ja kinnitas, et laupäevases Eesti meistrivõistluste avamängus Tallinnas BC Kalev/Cramo vastu Sokk kindlasti ei osale.

Tanel Soku eemalejäämise tõttu läheb aga TÜ/Rockil kindlasti vaja Valmo Kriisa panust. 40-aastane tagamängija on osalenud meeskonnaga nii turniiridel kui ka treeningutel, kuid lepingut pole talle klubi veel pakkunud.

„Meil on väga keeruline finantsolukord, mida oleme Valmole ka selgitanud. Seetõttu pole me saanud talle pakkuda konkreetset lepingut. Aga teeme selleks, et asi laheneks ja Valmo saaks hooaja lõpuni meiega mängida, kõik, mis on võimalik,“ nentis TÜ/Rocki mänedžer Meelis Pastak.
Lepinguta on ka TÜ/Rocki noorim liige, 19-aastane Simon Sutt. „Mõtleme veel, kuidas teda meeskonnaga siduda,“ sõnas Pastak. „Loodetavasti ei vali ta kellegi teise pakkumist, vaid soovib end meie juures arendada.“

Alexela Korvpalli Meistriliiga hooaeg algab laupäeval Tallinn Arenal BC Kalev/Cramo ja Tartu Ülikool Rocki kohtumisega. Delfi TV otseülekanne mängueelse stuudioga algab kell 16.30.

Loe veel

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare