U18 noormeeste karikavõistluste finaalis oli näha juba mängukvaliteeti. Rahvast oli Jüri Spordihoonesse tulnud 150 inimese ringis. Tempoka ja intensiivse esimese veerandi võitis Tallinna Kalev 26:19. Teise veerandi lõpus realiseeris Jaan-Erik Lepp kaks pluss üks rünnaku ja vähendas kalevlaste kaotusseisu kolmele punktile 45:48. Üleplatsimees oli poolajaks Tallinna Kalevi mängumees Marcus Merimaa 18 silmaga.

Kolmanda veerandi poole peal olid tablool viiginumbrid 54:54. TTÜ kõva kaitse tõi kaasa vastaste eksimused, mille Indrek Reinboki hoolealused ära karistasid. Kolm minutit enne kolmanda neljandiku lõppu rebis TTÜ ette 62:55. Aleksaner Oliver Hinti tabav kolmene tõi esmakordselt tabloole juba 10-punktilise eduseisu 65.55. Viimasele pausile mindi TTÜ 67:58 juhtimisel.

Reinbok juhendas väga aktiivselt väljaku ääres ja noormehed ei jätnud treeneri vaeva tasumata. Normaalaja lõpuni oli jäänud kuus minutit kui Hinti järjekordne kolmene viis TTÜ ette 80:66. Otsutavalt tegutses ka Marek Ojamäe, kes kaaslaste söödud järjest punktideks vormistas. ARthur Herman Entsiku viienda vea järel resultatiivselt mängu ka Karl-Kristjan Karpin, kes oskuslikult korvi all keerutas ja TTÜ vahet veelgi kasvatas. 95:74 võit ja U18 karikavõistluste kuldmedal sedapuhku TTÜ KK/TSK-le.

Võidumängus kogus 21 punkti ja 9 lauapalli Aleksander Oliver Hint. Finaali kõige väärtuslikumaks mängijaks valiti Jaan-Erik Lepp 15 punkti, kuue lauapalli ja üheksa resultatiivse sööduga. Arhtur-Herman Entsik lisas 17 punkti ja 7 lauda. Tallinna Kalevi parimana viskas Marcus Merimaa 28 punkti.

TTÜ abitreener Kaarel Loigu kiitis enda meeskonna vaimsust ja sõnas, et võidu tõi teisel poolajal oluliselt paranenud kaitsemäng. “Esimesel poolajal jäime selgelt üks ühele olukordades hätta. Suutsime teha korrektuurid ja see kajastub ka skooris. Au vastastele, nad tulid väga hingestatult ja võitluslikult mängima. Arvan, et oli väga finaalivääriline lahing. Tore oli näha, et nii palju fänne oli tulnud kaasa elama.”