Avapoolaja 10 punktiga kaotanud Kalev alustas teist poolaega üpriski uniselt ning peagi jäädi juba 41:62 kaotusseisu. Sellelt skoorilt tegi kodumeeskond aga 16:0 spurdi ja 2 minutit enne 3. veerandaja lõppu vaatasid tabloolt vastu numbrid 57:62.

Paraku see oli ka maksimum, milleks kalevlastel jõudu jagus - kohati saadi vahe veel 4 silma peale, kuid enamaks suuteliseks täna ei oldud ja lõpuks võis Läti tiim koduteele asuda 86:78 võiduga.

Kalevi parimatena viskasid täna 17 punkti Josh Boone ja Rolands Freimanis, esimene neist võttis maha ka 11 lauapalli. Rain Veideman abistas meeskonda 14, Gregor Arbet 13 silmaga.

Üleplatsimehena sai 23 punkti ja 9 lauapalli kirja Martinš Meiers, Mareks Mejeris paistis silma 16 punkti ja 10 lauapalliga.

Alar Varraku juhendatavatel on nüüd tabelis kirjas 4 võitu ja 8 kaotust, VEF jätkab 4 võidu ja 9 kaotusega.

Kalev/Cramo värske täiendus Mario Delaš täna veninud paberimajanduse tõttu veel meeskonda aidata ei saanud.