Teine kohtumine:
Esimene poolaeg mängiti praktiliselt võrdselt, poolajal oli Läti napp 49:48 eduseis. Kuid teine poolaeg lätlased enam tagasi ei vaadanud ning võtsid suure võidu, vahendab basket.ee.

Eesti poolt viskas Martin Paasoja 14, Oliver Metsalu 12, Rauno Nurger 11 ning Rait-Riivo Laane 10 punkti.

Lätlastest viskasid Janis Timma 25, Ojars Silinš 14, Arturs Bremers 12, Marcis Vitols 12 ning Kaspars Vecvagars 10 punkti.

Avakohtumine:
Tasavägise esimese veerandi järel, mis lõppes seisuga 14:14, lükkasid lõunanaabrid teise käigu sisse ning võitsid poolaja 43:26. Teisel poolajal vähendas Eesti küll kaotusseisu, kuid kaotusest see ei päästnud.

Läti poolt viskas Riia VEFi rivistusse kuuluv Janis Beržins 15, Kaunase Baltai tagamees Kaspars Vecvagars 11 ning Liepaja Lauvase mängija Janis Timma 11 punkti, vahendab basket.ee.

Eesti punktid: Rannar Raap 17, Oliver Metsalu 11, Sander Saare 9, Rauno Nurger 8, Rait-Riivo Laane 7, Martin Paasoja 7, Joonas Vaino 6, Kristo Mangelsoo 5, Karl Kristjan Vaab 2, Remy Põld 1p.