Kohtumine kulges esimestest minutitest tasavägiselt. Avaveerandi võitis Tarvas 19:16, poolajaks oli seis 35:35 viigis. Neljandale veerandile läks Tarvas kolmepunktilises eduseisus. Tublid esitused Rait Keerleselt ja Kristo Saagelt kallutasid kaalukausi siiski Tarvale.

Keerles tõi kohtumises 27 punkti ja võttis 7 lauapalli. Keskmängija Gregory Jenkins lisas 12 punkti ja 8 lauapalli, Kristo saage tõi 13 punkti, Juris Umbraško arvele jäi 9 silma ja 12 lauapalli.

Neljapäeval saabunud endine Leedu koondislane ja kunagine Euroopa meister, mängujuht Geidrius Gustas panustas 27 minutiga 4 punkti, 2 lauapalli ja 3 söötu.

Rapla parim oli noor sloveen Žiga Fifolt, kes tõi 20 punkti ja tervelt 14 lauapalli. Martin Dorbek ja Rait-Riivo Laane lisasid kaheksa punkti.

Õhtu teises kohtumises on vastamisi BC Kalev/Cramo ja Rootsi klubi Södertalje Kings.