Kohtumist algusest lõpuni juhtinud Tartu edukaimana viskas Vallo Allingu 23 punkti ja korjas 8 lauapalli. Vabaviskeid tabas Allingu sajaprotsendilise täpsusega - 9st 9, 12-st kahepunktiviskest läks sisse 7.

Tanel Kurbas toetas tartlasi 15 punkti ja 7 lauapalliga, oma Twitteri kontol toidumürgituse üle kurtnud Bill Amis viskas 14 punkti. Kalevlaste parim oli 15 punkti ja 5 korvisööduga Tanel Sokk, Gert Dorbek viskas 14 punkti ja võttis maha 7 lauapalli, 12 punkti sai kirja Armands Škele, Joosep Toomelt 11 punkti ja 6 lauapalli.

Pronksikohtumise võitis tulemusega 79:64 Rakvere Tarvas. Avaveerandil peale jäänud TTÜ (19:17) lubas vastasel oma teed minna teisel veerandajal, poolaeg Tarvale 47:33. Juris Umbraško viskas võitjate parimana lõpuks 27 punkti, neist 22 juba esimesel poolajal. Reinar Hallik lisas 15 silma.

FINAAL: (Kalev/Cramo - Tartu Ülikool 21:21, 41:45, 63:70, ...)

IV VEERANDAEG

81:87 - Mäng läbi! Tartu Ülikool kaitses karikavõitu!

79:85 - Tammelt kolmene

76:85 - Allingult 2+1 rünnak, härra Varbanovi vastu. Allingul koos 23 punkti ja 8 lauapalli. Kalev/Cramo minut, lõpuni 1.09

76:82 - Tanel Sokult täpne lähivise. Visnapuu võttis minuti. Normaalaja lõpuni 1.46

74:82 - Škele läbiminekust, millele vastas raske keskpositsiooniviskega Kurbas

72:80 - Tammelt lay-up ning kohe vastas samaga Sten-Timmu Sokk. Kuusmaa võttis aja maha. Normaalaja lõpuni 4.06

70:78 - Amis korvi alt

70:76 - Kurbas võõras lauas peremees ja kaks punkti on tõsiasi. Minna vähem kui kuus minutit

70:74 - Tanel Sokk veelkord aktsioonis

68:74 - Tanel Sokk pakkus enda leivanumbri, keskele minek ning taha kallutatud hüppevise

66:74 - Allingu kasvatas vabavisetest isikliku punktiarve 20 peale

Joosep Toomele rünnakul viga ja siis veel tehniline otsa. Temale tänaseks mäng läbi, nagu eelnevalt Fallile ning Uljankole

66:72 - Allingu läbiminekust. Vanameistri arvel 18 punkti ja 7 lauapalli

66:70 - Dorbekult teine tabav kaugvise järjest

Tartlaste kapten Marek Doronin teenis kohe veerandaja esimestel sekunditel rünnakul oma 5 vea

III VEERANDAEG (22:25)

63:70 - Dorbek lõpetas veerandaja tabava kolmesega

60:70 - Saage vabaviskejoonelt, Uljanko sai eelnevalt oma 5 vea ja tema jaoks kohtumine lõppenud

60:69 - Tamm vabavisetel 1/2, Doronin teenis eelnevalt 4 vea

59:69 - Leppik tabas kaugviske

59:66 - Toome keskpositsioonilt, käib veerandaja eelviimane minut

57:66 - Allingu realiseeris kaks vabaviset

Pärast Falli ründeviga sai ta kohtunikega sõimlemise eest veel tehnilise, see oli Fallile viies viga

51:56 - Tanel Sokk tabas vabavisked, vea sai noorem vend Sten-Timmu

49:56 - Škele tõi punkti vabaviskejoonelt, Veideman teenis 4 vea. Veerandaega kulunud 3.49

48:56 - Kurbas realiseeris vabavisked

48:54 - Toome korvi alt, kuidagi väga loiult

46:54 - Allingu korvi alt. Veerandaega mängitud 2.45

46:52 - Kurbaselt 2+1 rünnak, lõpetas otsajoonelt sooritatud läbimineku pealtpanekuga + Toomele veel viga

46:49 - Doronin vabaviskejoonelt 1/2

46:48 - Varbanovilt 2+1 rünnak

43:48 - Veidemanilt 2+1 rünnak, Uljanko teenis oma 4 vea

43:45 - Uljanko keerutas korvi alt teise poolaja esimesed punktid

II VEERANDAEG (20:24)

41:45 - Veerandaeg lõppenud. Vallo Allingu 12 punkti ja 7 lauapalliga üleplatsimees

39:42 - Toomelt 2+1 rünnak. Poolaja lõpuni poolteist minutit

36:42 - Kurbaselt punktid vabavisetest

36:40 - Doronin vabaviskejoonel 1/2

36:39 - Dorbek tabas kaugviske ja vahe sulanud kolmele punktile

33:39 - Tanel Sokk lähiviskest. Tartu Ülikool kasutab minutilist aega. Poolaja lõpuni 2.53

31:39 - Doronin vabavisetel 1/2

31:38 - Tamm vähendas lähiviskest Cramo kaotusseisu

29:38 - Amis õigel ajal õiges kohas. Poolaja lõpuni 3.59. Kuusmaa võttis minuti

29:36 - Allingu kaks korda ründelauas ning lõppu veel resultatiivne vise. Varbanov "jälgis" kollegi tegemisi õlgu kehitades pealt

29:34 - Sten Sokk paugutas nurgast kolmene

29:31 - Reimo Tamm keskpositsioonilt

27:31 - Sten-Timmu Sokk vabavisetel kahest kaks

27:29 - Škele lollitas väikese Soku täitsa "haneks" ning tõi lihtsad kaks punkti

25:29 - Amis vabavisetel täpne

25:27 - Bamba Fall vasaku käega haak, kotis. Veerandajast kulunud pea 2 minutit

23:27 - Tanel Sokk realiseerib samuti kahest vabaviskest ühe

22:27 - Arbet vabaviskejoonel 1/2

21:27 - Leppik ja Saage panevad 34 sekundiga kaks kolmest. Cramo peatreener Aivar Kuusmaa võttis kiirelt aja maha

15:17 - Allingu vabaviskejoonel eksimatu, Dorbek samal ajal 1/2

14:15 - Bamba Fall surus palli pealt. Tartu peatreener Indrek Visnapuu võttis aja maha. Mängitud 7.47

12:15 - Gregor Arbet taha kallutatud hüppeviskelt

10:15 - Allingult järjekordsed punktid

10:13 - Škele lõikas söödu vahelt ja realiseeris kiirrünnaku. Mängitud 6.10

8:13 - Doronini korvile vastas taas Varbanov

6:11 - Cramo otsaaudist tõi lihtsad kaks punkti Varbanov

4:11 - Veideman vabaviskejoonelt 2/2

4:9 - Veideman poolkiirest, pea 4 minutit mängitud

4:7 - Doroninilt pika pusimise peale tabav kaugvise