Avapoolaja kahe punktiga kaotanud Siena pani paremuse maksma teisel poolajal, võites kolmanda veerandi 25:18 ja neljanda 20:16.

Siena resultatiivseim oli 22 punktiga Bobby Brown, Matt Janning ja David Moss panustasid võitu 17 punkti. 24 minutit mänginud Kristjan Kanguri kontole jäi seekord 3 punkti (kahesed 0/1, kolmesed 1/5) ja 6 lauapalli. Vigastuspausilt naasnud Tomas Ress viskas oma endise koduklubi vastu 7 minutiga 3 punkti. Reggio Emilia tulemuslikeim oli 20 punkti visanud Greg Brunner.

Milanos toimuval karikavõistluste kaheksa parema turniiril kohtub Siena tänases poolfinaalis Sassari Banco di Sardegna`ga. Veerandfinaalis Milano Emporio Armani alistanud Janar Taltsi koduklubi Varese Cimberio läheb teises poolfinaalis vastamisi Rooma Aceaga.