TTÜ-Tarva mängus oli avaveerandi järel seis viigis 21:21, poolajavileks pääses Tarvas ette 42:36. Mängu saatus otsustati kolmandal veerandil, mille lõpuks juhtis Rakvere klubi juba 63:44.

„Hooaeg on noor, jäime nende maa-alaga hätta ning nad olid rünnakul enesekindlad,“ rääkis TTÜ peatreener Tiit Sokk.

Tarva juhendaja Andres Sõber kiitis oma mängijaid: „Poisid tegid vägeva esituse, võitlesime kompromissitult. Meid on vähe, kuid kõik võtsid vastutuse enda peale ning ma olen nende üle uhke.“

Rakvere parimad olid täna Maris Laksa ja Reimo Tamm, vastavalt 25 ja 22 punktiga. Renato Lindmets lisas 13 ja Kaido Saks 12 silma. TTÜ resultatiivsemad olid Kristjan Makke 13 ning Kiur Akenpärg 12 punktiga. Neid toetas Mooses Kaja 10 silmaga.

Mäng Tallinna Kalevi ja TYCO Rapla vahel algas Kalevi Spordihallis kell 19:30. Rapla juhtis  avaveerandi järel 22:15 ja võitis poolaja 36:30. Kolmanda veerandi lõpuks oli külaliste eduseis 57:45 ja kui otsustava veerandi algusega kasvatas Rapla eduseisu 18-punktiliseks, oligi mängu saatus otsustatud. Rait-Riivo Laane oli võitjate parim 24 punktiga. Janis Vahter tõi Kalevi poolel 17 punkti ja 9 lauapalli.