Kohtumine püsis veel kaks minutit enne lõppu viigiseisul 58:58. Siis viis Rapla mängujuht Rait-Riivo Laane vabavisetel meeskonna juhtima ning minut enne lõppu kasvatas Indrek Kajupank eduseisu neljale punktile.

Kirstunaelaks olid vanameistri Andre Pärna vabavisked 30 sekundit enne lõppu, mis Raplale kuuepunktilise edu kinkisid. 19 sekundit enne lõppu vähendas Illimar Pilgi kaugvise vahe veel neljale, kuid see oli ka kõik.

Rapla suurim korvikütt oligi Laane, kelle arvele kogunes 15 punkti. Andre Pärn toetas 14 punkti ja 7 lauapalliga, Janar Soo 13 ja Sven Kaldre 11 punktiga.

TTÜ hooaja viimase mängu parim oli 12 punkti, 7 lauapalli ja 6 sööduga Illimar Pilk. Kristjan Makke tõi 16 punkti, Kristjan Keres lisas 12 ja Kiur Akenbärg 10 silma.

Raplat ootab poolfinaalis põhiturniiri võitnud Tartu Ülikool. Teises poolfinaalis lähevad kokku tiitlikaitsja BC Kalev/Cramo ning Tallinna Kalevi alistanud Rakvere Tarvas.