Milano resultatiivseim oli 15 punktiga David Moss, 13 punkti lisas Kyle Barone ja 10 punkti David Chiotti.

Galatasaray tulemuslikumaks osutus 22 punktiga noor Türgi keskmängija, 207 cm pikk Furkan Aldemir. Mullu Moskva CSKA-s mänginud 210 cm pikk serblane Zoran Erceg lisas 14 punkti. Seega mäng tehti ära pikkade poolt.

Sarnaselt Milanole Euroliiga hooajaks valmistuv Galatasaray jäi kohtumise alguses küll 0:4 taha, kuid pärast peatreeneri Ergin Atamani kiiret time-outi hakkasid asjad sujuma. Esimene veerandaeg Türgi klubile 21:13 ning edu enam käest ei antud.

Poolaeg lõppes seisul 41:34, viimasel sekundil tabas Milano mängijatest kolmese Keith Langford.

Kolmanda veerandaja lõpus tekkis mängu taas suurem pinge kui Milano suutis paari kena rünnakuga vahe vähendada 4 punkti peale 51:55. Suure töö tegi ära Moss, kes säras nii kaitses kui rünnakul. Ent murrangut ei toimunud. Galatasaray hoidis stabiilselt 4-6 punktilist eduseisu.

Kangur sai käe valgeks alles 4. veerandajal, tabades kaks kaugviset ning ühe vabaviske. 1.48 enne kohtumise lõppu kukkus ta viie veaga varumeeste pingile.