Esimesel veerandajal 17:8 juhtinud Kalev/Cramo jäi veerandi lõpuks siiski 19:21 kaotusseisu ja kaotas poolaja suurelt 27:48. Spartaki dikteerimisel kulges ka kolmas veerand, mis lõppes külaliste 67:47 eduseisul.

Alar Varraku hoolealused suutsid end neljandaks veerandajaks koguda ja vähendada kaotusseisu suisa neljapunktiliseks (68:72). Viimane lootusekiir paistis Cramole veel 2.10 enne lõppu, kui Kristjan Kitsingu kolmese järel seisis tablool 72:78. Minuti pärast juhtis Spartak aga taas 10 punktiga ning rohkem võimalusi Kalevile ei tekkinud.

Kitsing viskas Kalevi parimana 18 punkti, 15 silma sai kirja Rain Veideman, 14 punkti Curtis Millage. Spartakil tegi Jevgeni Voituk kaksikduubli 26 punkti ja 13 lauapalliga. Joshua Bostic lisas 17, Donald McGrath 13 ja Jaroslav Korolev 12 silma.

A-alagrupis kümnendal ehk viimasel kohal jätkavale Kalev/Cramole oli see kahe võidu kõrvale 15. kaotus, seitsmendat kohta hoidvale ja veel play-off lootusi hellitavale Spartakile 10 kaotuse kõrvale seitsmes võit.

Kalev tabas kahepunktiviskeid 35-protsendilise tabavusega (15/43), Spartaki vastav näitaja oli 56 % (29/52). Kolmeseid viskas Kalev 50% (8/16), vabaviskeid 88%-liselt (22/25). Spartaki kolmeste tabavus oli 45%, (5/11), vabavisked 54% (15/28).