Tasavägiselt kulgenud kohtumises oli seis veel viigiline 65:65 pool minutit enne normaalaja lõppu, kuid siis tabas kolmese ukrainlaste võõrleegionär Ramel Curry. Seejärel ei suutnud Gert Dorbek ja Michael Dunigan palli otsajoonelt mängu panna ning võitja saatus oligi otsustatud.

Kalev/Cramo resultatiivseimad olid Dunigan 19 ja Dorbek 15 punktiga. Kaotajatele tõi Curry 20 silma.

Seega jätkab Kalev/Cramo Ühisliigat võiduta, Azovmašil on tabelis aga kaks võitu. Mõlemad meeskonnad on pidanud neli kohtumist.

4. veerandaeg:

67:72 Mängu lõpetavad Curry vabavisked.

67:70 Dorbek realiseerib kolmest vabaviskest kaks ja teeb vea.

65:70 Dorbek ja Dunigan ei saa palli mängu pandud ning peagi suurendab Curry külaliste eduseisu. Azovmaši time-out, kui mängida on jäänud üheksa sekundit.

65:68 Dunigan viigistab vabavisetest seisu. Currylt vastu valus kolmene. Mängida 29 sekundit.

63:65 Currylt kahene. Kalev/Cramolt time-out, kui normaalaja lõpuni on 57 sekundit.

63:63 Curryle vastab Dunigan. Toome viigistab. Külalised võtavad aja maha, kui mängida on jäänud 2.14.

59:61 Owensilt kaks vabaviset, Toomelt kolmene.

56:59 Toomelt kolmene ja Duniganilt pealtpanek. Mängida 5.31.

51:58 Kalev/Cramo 10:0 vahespurdi lõpetab House'i kolmene. Mariupolilt peagi veel üks täpne kaugvise.

3. veerandaeg:

44:52 Veerandaja lõpetab Dorbeku kolmene.

41:50 Curry ja Owens viivad külalised kaheksa punktiga juhtima. Seejärel on täpne Toome, ent Owensilt kohe 2+1 rünnak.

39:43 Dunigani ja Dorbeku korvide vahepeal teeb skoori Owens.

Kalev/Cramo võtab 4.54 enne veerandaja lõppu time-out'i.

35:39 Duniganilt kaks vabaviset, millele Alexander vastab kahesega.

33:37 Dorbek toob Kalev/Cramole poolaja esimesed punktid, kui mängitud on kolm ja pool minutit.

2. veerandaeg:

Keerles ja Dunigan viskasid avapoolajal Kalev/Cramo kasuks üheksa ning Sokk kuus punkti. Vastaste parim oli Curry seitsme silmaga.

30:31 Poolaja lõpetab Keerlese kahene.

27:30 Külalised pääsevad juhtima 30:25, seejärel realiseerib Keerles 2+1 rünnaku.

25:24 Kalev/Cramo kasutab minutilist mõtlemisaega. Poolaja lõpuni on jäänud 2.41.

25:22 Alexander viib külalised juhtima, Keerles aga taastab Kalev/Cramo eduseisu. Sokult kahene.

21:20 Duniganilt kahene. Kalev/Cramo 12:0 vahespurdi lõpetab Curry.

19:18 Duniganilt veel neli punkti ja külalised võtavad aja maha. Poolaja lõpuni on jäänud 8.07.

15:18 Teise veerandaja skoori avab Azovmaš, kuid siis Duniganilt ja Sokult järjest 2+1 rünnakud.

1. veerandaeg:

9:17 Bayda kolmesele vastab Dorbek kahesega.

7:17 Sokk realiseerib kahest vabaviskest ühe, seejärel Toomelt kahene.

4:14 Kalev/Cramo mõõnab lõpetab Saksa korv. Tallinlased olid kuival üle kuue minuti.

2:11 Tallinlased pole juba viis ja pool mitutit ühtegi punkti saanud.

2:4 Azovmaš läheb juhtima ja Kalev/Cramo võtab aja maha. Avaveerandaja lõpuni on 6.51.

2:0 Skoori avab Keerles, kui mängitud on ligi poolteist minutit.

Kalev/Cramo algviisik: Dorbek, Tamm, Arbet, Keerles, Gunigan.

Enne mängu:

Tallinlased on B-alagrupis kaotanud kõik kolm kohtumist. Ukrainlastel on kahe kaotuse kõrvale ette näidata kodus saadud 80:76 võit Gdynia Asseco Prokomi üle.