Mängu 7:0 spurdiga alustanud Kalev/Cramo võitis avaveerandi suurelt 26:7. Tarvas võitis aga teise veerandi 31:14 ning vähendas kaotusseisu poolajaks 38:40-le. Viimast veerandit alustati Kalev/Cramo 61:60 juhtimisel.

Kalev/Cramo parimana viskas Gregor Arbet 20 punkti, Vlad Moldoveanu tegi kaksikduubli 13 punkti ja 11 lauapalliga, 11 punkti ja 9 lauapalliga toetas võitjaid Frank Elegar, Curtis Millage sai kirja 10 silma.

Tarva edukaimad olid Kristo Saage 17, Giedrius Gustas 15 ning Silver Leppik ja Juris Umbraško 14 punktiga.

Teistes meistriliiga mängudes võitis TÜ/Rock Jõhvis KK Hitot 105:80 ning KK Pärnu alistas võõrsil TYCO Rapla 74:66.

Pärnu võitis avaveerandi napi paremusega 17:16, kuid Aivar Kuusmaa hoolealused läksid poolajale 35:29 eduseisult. Pärnu püsis mängus sees ning läks kolmanda veerandi lõpuks uuesti 50:49 juhtima.

Pärast 52:52 viigiseisu kulges mäng lõpuni juba Pärnu dikteerimisel. Viigini jõudis Rapla viimast korda Rait-Riivo Laane kolmese järel 61:61 seisul. Järgnes pärnakate 7:0 vahespurt, mis lõppes 68:61 peal, kui mängida oli jäänud vaid minut. Vigadega üritas kodumeeskond veel mängu päästa, kuid tulutult.

Pärnu parim oli 21 punktiga Janis Vahter, Rapla resultatiivseimana viskas Dusan Sisic 16 punkti.