Poolaja järel juhtis väike Kalev 42:37. Meeskonda juhendasid Gert Kullamäe ja Martin Müürsepp, sellist tandemit nähti esmakordselt.

Tartu leidis vastukäigu 3. veerandajal, mis võideti 27:15 ja mindi omakorda juhtima. Ja seda positsiooni enam ei loovutatud. Tartu resultatiivseim 20 punktiga Tanel Sokk, tema arvel ka 6 korvisöötu. 18 punkti lisas Vytenis Cizauskas, 15 punkti Märt Rozenthal ja 14 punkti Kristjan Kitsing.

Külalistest viskas Bamba Fall tulemuslikumana 21 punkti, lisaks sai ta kätte 9 lauapalli. Kristo Saage lisas 14 punkti, Bambale Osby 13 punkti ja 13 lauapalli.

Eelinfo:

Mäletatavasti suutsid kalevlased viimati Balti liigas Tartut võita tänu Kristo Saage lõpusekundi kahepunktiviskele.

Meeskondade omavaheline seis on tänavu viigis 2:2, mõlemas liigas 1:1. Alati on võitnud seejuures kodumeeskond.

Eesti meistriliiga turniiritabelis on Tartu Ülikool hetkel 6 võidu ja 5 kaotusega neljas, Gert Kullamäe juhendatav Kalev/TLÜ (5-7) hoiab kuuendat kohta.