Kalevi võidukorvi viskas täna Gregor Arbet, kui mängida jäi 42
sekundit, viies kalevlased 66:65 juhtima. Seejärel eksis Marek Doronin
kaugviskel ja Nate Fox vormistas vabavisetest lõppseisu 68:65.
Viimasel sekundil oli Janar Taltsil veel võimalus viigistamiseks, kuid
tema kaugvise ei tabanud.

Tänase mängu resultatiivseim oli grusiinlane Georgi Tsintsadze Rockist 26 punktiga, Kalevi edukaim oli 12 punktiga Kristjan Kangur, kes valiti ühtlasi finaalseeria väärtuslikumaks mängijaks.

Sümboolsesse viisikusse valiti John Linehan (Kalev/Cramo), Georgi Tsintsadze (TÜ/Rock), Kristjan Kangur (Kalev/Cramo), Janar Talts (TÜ/Rock) ja Nate Fox (Kalev/Cramo)

Vaata pildigaleriit SIIT!

Mängu käik:
Kalev-Rock 68:65 (18:24, 39:34, 52:52, 68:65)

4. VEERAND

Rock on kolm minutit kuival! Kalev pääseb Soku ja Lyde`i korvidest 61:52 juhtima.

6 MINUTIT MÄNGIDA: Talts toob Rocki mängu tagasi, tabades kaugviske. 61:55 Kalevile.

5 MINUTIT MÄNGIDA:  61:56 Kalev ees.

4 MINUTIT MÄNGIDA: Doronin vähendab vahe 58:61-le.

Sanikidze toonud vaid ühe punkti!

3 MINUTIT MÄNGIDA: Linehan tabab. Kalev ees 63:60.

2 MINUTIT MÄNGIDA: Tsintsadze tabab kaugviske, tuues oma 24-nda punkti. Kalev ees 64:63.

1.39 lõpuni: Tsintsadze tabab taas! Rock pääseb ette 65:64.

57 sekundit lõpuni. USKUMATU: Doronin teeb ründevea!

42 sekundit lõpuni: Arbet viib Kalevi 66:65 juhtima. Tsintsadze teeb pallikaotuse!

34 sekundit lõpuni: Keerles teeb rünnakul kattevea.

4 sekundit lõpuni: Doronin eksib kaugviskel ja teeb Foxile vea. Tsintsadze saab tehnilise vea. Kalev ees 66:65. Foxil vabavisked.

Fox tabab kaks vabaviset neljast ja Kalev ees 68:65. Mängida sekund.

Rock eksib kaugviskel. Kalev on uus Eesti meister!

3. VEERAND
MINUT MÄNGITUD: Talts tabab lähiviske ja vähendab vahe 36:39-le.
Talts tabab kaugviske ja viigistab 39:39-le. Taltsi arvel on 13 punkti.
MÄNGITUD 2 MINUTIT: Kangur tabab kaugviske, Kalev ees 42:39.
Mäng on muutunud väga närviliseks.

MÄNGIDA 5 MINUTIT: Kalev ees 46:44.

Talts toob 15-nda punkti ja viigistab - 46:46.

2 MINUTIT MÄNGIDA: Beard blokeerib Kanguri viske. Tsintsadze viib Rocki 49:48 juhtima.

Tsintsadze on toonud 18 punkti. Rock ees 51:48.

24 sekundit enne lõppu viigistab Lyde seisu 52:52-le. Sellise skooriga lõpeb ka kolmas veerand.
Uudist täiendatakse.

2. VEERAND
Teine veerand on punktivaene.
4 MINUTIT MÄNGITUD: Rock ees 28:25.
Talts on toonud Rockile siiani 8 ja Fox Kalevile 7 punkti.
6 MINUTIT MÄNGITUD: Rock juhib 32:27.
Kalev teeb (seisult 25:32) 8:0 vahespurdi ja pääseb juhtima 33:32. Peategelane on Kangur, kes surub palli korvi, tabab kaugviske ja teeb vaheltlõike.
3 MINUTIT MÄNGIDA.
Kalev suudab lõpuminutitel edu kasvatada ja poolajale minnakase Tallinna klubi 39:34 juhtimisel.
Kalev võitis teise veerandi 21:10. Kangur ja Fox on toonud kalevlastele 7 punkti, Tsintsadze Rockile 11 silma. Fox on küll seejuures kuuest kaugviskest tabanud vaid ühe.

1. VEERAND
Kalev alustab algviisikuga John Linehan, Gregor Arbet, Kristjan Kangur, Rait Keerles ja Nate Fox. Rock saadab platsile viisiku Tanel Tein, Georgi Tsintsadze, Marek Doronin, Janar Talts ja Tanoka Beard.
1. MINUT: seis 0:0.
2. MINUT: Tanoka Beard toob kaks korvi järjest ja Rock juhib teise minuti lõpuks 4:0.
3 MINUTIT MÄNGITUD: Keerles tabab vabavisked, Tanel Tein kaugviske ja Georgi Tsintsadze lähiviske. Seis 9:2 Rockile.
Nenad Vucinic peab võtma esimese mõtlemisaja. Kalevi mäng ei suju.
Fox tabab kaugviske ja vähendab Kalevi vahe 5:9-le.
5 MINUTIT MÄNGITUD: Taltsi korvile vastab Keerles kaugviskega - 11:8 Rockile.
6 MINUTIT MÄNGITUD: Rock ees 17:14.
7 MINUTIT MÄNGITUD: Talts toob oma kuuenda punkti ja viib Rocki 21:16 juhtima.
Kalev pole veel ühtegi kahepunktiviset tabanud.
MINUT MÄNGIDA: Fox on hoos, tuues oma seitsmenda punkti. Rock ees 21:18.
Tsintsadze tabab viimasel sekundil lähiviske.
Rock võitis Kalevi vastu avaveerandi 24:18