Kalev/Cramo esimeses poolfinaalis Valga/Valkale mingit sõnaõigust ei andnud ja võitis pingevaba mängu 83:60. Kalevlased võitsid avaveerandi 24:9 ning kasvatasid teise neljandiku alguseks eduseisu juba 20-punktiliseks (31:11). Poolajavileks olid tablool numbrid 44:24 ja kolmanda perioodi lõpuks juba 69:36.

Kalevlaste tulemuslikumad olid Rain Veideman 19 ja Demonte Harper 18 punktiga. Üldse said võitjate poolel mänguaega kõik 12 pallurit ning keegi üle 21 minuti platsil rassima ei pidanud. Lauavõitluse koguni 26:48 kaotanud Valga/Valka poolel tõi Ivars Zvigurs 19 punkti.

Tartu Ülikooli ja Pärnu Sadama mängus sai otsustavaks pärnakate teise ja kolmanda veerandi mõõn. Poolajavileks spurtis Tartu 45:33 ette ning kolmanda veerandi lõpuks oli nende edu juba 67:49. Võitjatele tõid Mandell Thomas 16 ja Janari Jõesaar 15 punkti, Pärnu poolel olid resultatiivsemad Vaidotas Volkus ja Edvinas Seskus võrdselt 14 punktiga.

Homne finaal Kalevi ja Tartu vahel algab kell 19.00, pronksimäng Pärnu - Valga/Valka stardib kell 16.30. Ka neid mänge näitab otseülekandes Delfi TV.

Kalev/Cramo - Valga/Valka mängu tipphetked:
Tartu Ülikool - Pärnu Sadam tipphetked:
Heiko Rannula kommentaar:

Ajakava ja tulemused:
Tüdrukute U18 karikafinaal: Tartu Kalev - Audentese SK 71:51
Noormeeste U18 karikafinaal: BC Tartu - TTÜ Korvpallikool 65:79
18.00 Meeste karika poolfinaal: BC Kalev/Cramo - BC Valga-Valka/Maks&Moorits 83:60
20.15 Meeste karika poolfinaal: Tartu Ülikool - Pärnu Sadam 72:59