Kalevlaste parimana viskas Gert Dorbek 15 punkti, 11 silma said kirja Tanel Sokk, 10 punktiga toetasid võitjaid lätlane Armands Škele ja Joosep Toome, viimane võttis maha ka 8 lauapalli. Tarva resultatiivseim oli täna 12 punkti ja 5 lauapalliga lätlane Kaspars Cipruss, 11 punkti sai kirja Valmo Kriisa, 10 punkti tuli ka Viljar Veskilt.

Esimene karikavõistluste finalist on juba teada. Tartu Ülikool alistas pingevabas mängus TTÜ meeskonna 84:61.

Mängu käik: (Kalev/Cramo - Tarvas 24:17, 41:40, 64:51, 79:60)

IV VEERANDAEG

79:60 - lõppskoori vormistab Kaido Saks, enne seda oli resultatiivne Reimo Tamm.

75:60 - Joosep Vaino korvi alt täpne

75:58 - Veski pani pealt. Kuusmaa tahtis seepeale kohe minutit võtta, kuid lauast ei antud. Vallandus sõim, mis päädis tehnilise veaga.

Pingimehed mõlemal meeskonnal sees ning kohtumine tuleb lihtsalt lõpuni kulgeda. Minna 2.30

74:56 - Dorbek korvi alt

74:54 - Fallilt 2+1 rünnak, Kriisa viie veaga pingile

71:54 - Hallikult leivanumber, jalad maas kolmene

71:51 - Uljankolt kolmene ja Škelelt vaheltlõike järel kaks kerget punkti lisaks. Mäng on tehtud. Minna 6.13

66:51 - Dorbek lähiviskest. Sõber võttis aja maha, lõpuni minna 7.37

Mängitud 1.20 ja kumbki meeskond pole suutnud skoori kasvatada

III VEERANDAEG (23:11)

64:51 - Martin Dorbek tabas veerandaja viimasel sekundil

62:49 - Gert Dorbek läbiminekust

60:49 - Kristjan Kitsing avas vabavisetest isikliku punktiarve, Cipruss tegi täiesti mõttetus olukorras oma viienda vea

58:49 - Kriisa täpne vabavisetel

58:47 - Martin Dorbek haavas nurgast kolmesega

58:44 - Veski upitas ründelauast palli korvi. Veerandaega mängitud 7.19

58:42 - Sokk lisas tabava kaugviske ning Toomelt kahene

53:42 - Tarval on rünnak ikka täiesti kinni. Dorbekult punktilisa vabaviskest. Veerandaega mängitud 5.34 ja Tarvas visanud selle ajaga 2 punkti

52:42 - Sokk vabavisetel 1/2

51:42 - Škelelt kerged kaks punkti, lätlane unustati lihtsalt korvi alla vabaks. Kriisa sai ka sarnaselt Ciprussile 4 vea. Tarva vanker hakkab kraavi poole kalduma

49:42 - Varbanov vabavisetel 1/2. Tarval ei tule enam rünnakust kuidagi punkte. Poolaega mängitud pea 4 minutit

48:42 - Sokk vabavisetel 2/2, Ciprussil 4 viga

46:42 - Vahter avab Tarva punktiarve teisel poolajal

46:40 - Sokult kaugvise ja Škelelt vähe lähemalt

II VEERANDAEG (17:23)

Poolaeg lõppes Kriisa efektse kulbiga Dorbekule. Ciprussi arvel üleplatsimehena 12 punkti, Cramo resultatiivseim oli 10 silmaga kapten Gert Dorbek

41:40 - Dorbeku punktidele vastas samaga vabaviskejoonelt Kriisa

39:38 - Oja realiseeris vabavisked. Tarvas tuli teist korda teisel veerandil ühe punkti peale

Janis Vahter pani Bamba Fallile kulbi. Kuusmaa võttis selle jama peale minuti. Poolaega jäänud minna 2.09

39:36 - Timo Oja sopsas nurgast kaugviske

37:33 - Cipruss keerutas korvi alt punktilisa. Poolaja lõpuni 2.43

37:31 - Veski teenis lühikese ajaga 2 viga. Tamm vabaviskejoonel 1/2

36:31 - Üle pika aja põllule pääsenud Fall panustas 4 punkti järjest. Kõigepealt vabavisked ja siis poolkiirest pealt. Sõber võttis mõtlemisaja, poolaja lõpuni 4.29

32:31 - Vahter pani kõrge kaarega keskpositisoonilt

32:29 - Gert Dorbek sopsas vabavisked

30:29 - Cipruss taas vabavisetel täpne, lisaks Kriisa tabav vise keskpositsioonilt. Kuusmaa võttis aja maha. Poolaja lõpuni 6.02

30:25 - Toomelt punktilisa

28:25 - Cipruss sopsas mõlemad vabavisked. Eelnevalt sai Cramo peatreener kohtunikelt hoiatuse. Kui vaidlemine ei lõpe, antakse tehniline

28:23 - Hallik vähendas kaotusseisu taas viiele punktile

26:21 - Cipruss realiseeris vabavisked

26:19 - Škelelt lihtsad kaks punkti. Tarva mehed hüppasid ja lendasid ümberringi, Škele toimetas rahulikult jalad maas

15:12 - Toome realiseeris mõlemad vabavisked. Mängitud 6.30

13:12 - Veski demonstreeris kõigepealt haakviset ja siis järgmisel rünnakul taha kallutatud hüppeviset. Pikkust 2.15 ja neid viskeid võimatu katta

13:8 - Dorbek vabavisetel täpne

Bamba sai 3 vea, Toome pani Veskile kulbi

11:8 - Fall vabaviskejoonel 1/2

10:8 - Toome kahesele vastas Kriisa kolmesega. Minutiline mõttepaus on Tarva mängijatele hästi mõjunud

8:5 - Reinar Hallikult tabav kaugvise

8:2 - Gert Dorbek lahendas "külma kõhuga" poolkiire. Tarva peatreener Andres Sõber võttis minutilise mõtteaja. Mängitud täpselt 4 minutit

6:2 - Joosep Toomelt peaaegu kolmene. Mängitud 3 minutit

4:2 - Gregor Arbet sopsas kohe esimese kaugviske

1:2 - Kaspars Cipruss keerutas edukalt Bamba Falli vastu

1:0 - Tänane sünnipäevalaps Reimo Tamm avas mänguskoori, viga Valmo Kriisale

Algkoosseisud: Kalev/Cramo - Toome, Tamm, Dorbek, Arbet, Fall ; Tarvas - Hallik, Cipruss, Umbraško, Kriisa, Vahter