Esimese veerandi võitis 1182 23:12, teise 49:38 ja kolmanda 70:66.

Võitjate parim oli 23 punkti ja 11 resultatiivse sööduga Pirgit Püü, Mailis Pokk lisas 20 silma, Laina Mesila-Kaarmann panustas 12 punkti ja 10 lauda.

Tallinna Ülikoolil viskas Samantha MacKay 19 punkti. Trine Kasemägi toetas teda 17 punkti ja 10 lauapalliga, Janeli Lilleallik kogus 16 ja Greeta Üprus 13 silma.

Kolme võiduni peetava seeria teine mäng peetakse esmaspäeval kell 18.30 Tallinna Ülikooli spordisaalis.

Mäng täispikkuses:

Pronksiseeria

Neljapäeval peeti esimene naiste korvpalli meistriliiga pronksimäng. Tartu Ülikool/Kalev, kes varemgi sel hooajal Tallinnas Audentese noori võitnud, oli taas parem 68:60 (34:31).

Audentes asus mängu juhtima 15:6 ja näis, et laua kontrollile lisaks suudetakse täna ka korralikult tabada - see pole alati olnud AUD suuremaid trumpe. Kuid ühtlasema tegutsemisega võitis Tartu teise veerandi 28:16, minnes poolajaks kolmega ette.

Kolmas veerandaeg oli ses mõttes suhteliselt otsustav, et AUD mitte ei tulnud lähemale vaid Tartu läks tasahilju eest ära. Edu enne viimast veerandit oli Kalevil seitse silma. Varsti oli Kalevi edu 12 punkti ning alla seitsme AUD vahet enam ei saanudki.

Johanna-Eliise Teder tõi võitjate kasuks 18+5lp, Nele Laurimaa 17+4+2+6bl (PIR 24), Kadri Uiga 8+11lp; teisel poolel Sandra Tael 23+15lp, Berit Annabel Loomägi 11+8+2, Mariann Adelbert 10+10+2, Siiri Kliimson 6+11lp (PIR 17).

Teine kolmanda koha mäng toimub teisipäeval, 26. aprillil algusega kell 19 Tartu Ülikooli spordihoones.