Cibona juhtis mõned minutid enne lõppu juba üsna turvaliselt 76:67. Kevadel finaalis Moskva CSKA-le kaotanud Maccabi suutis veel vahe kärpida kahele punktile, kuid mängu päästa enam ei suutnud. Davor Kus oli võitjate resultatiivseim 23 punktiga, Rawle Marshall lisas 20 silma.

Suurima võidu teenis eile hispaanlaste Barcelona, kes võitis võõrsil Nancy meeskonda koguni 82:54.

Avapoolaja kuue punktiga võitnud Barcelona kasvatas kolmanda veerandi lõpuks edunumbrid 66:45-le. Viimasel veerandajal lasid hispaanlased kodumeeskonnal visata vaid 9 punkti ja said turniiritabelisse veenva võidu. Barcelona rivistuses said käe valgeks koguni 11 mängijat, resultatiivseim oli türklane Ersan Iljasova 18 silmaga.