Cramol on nüüd tabelis 1 võit ja 8 kaotust, mis annab A-grupis viimase koha. Tänasel vastasel on 4 võitu ja 5 kaotust. Koduväljakul pole Eesti meisterklubi seni võidurõõmu maitsnud, ainus võit tuli Kiievis Budivelnõki vastu.

46:62 - Bremer nurgast kolmene. Kuusmaa võttis aja maha. Veerandaja lõpuni 1.45

46:59 - Ignierski tabas kaugpositsioonilt ja kohe vasturünnakul sai Fall oma 5. vea

46:56 - Sokk keskpositsioonilt

44:56 - Ignerski vabavisest

44:54 - Vastased said punktilisa vabavisetest, Toome teenis 4. vea. Veerandaja lõpuni 3.13

44:53 - Fall sopsas mõlemad vabavisked

42:53 - Bremer vabaviskejoonel 2/2

42:51 - Toome keskpositsioonilt, Cramo on saanud sel veerandajal viie minutiga 5 punkti

40:51 - Bremer vabavisetest

Nüüd on vähemalt kaitse pidama saadud. Aega kulunud üle 4 minuti

40:49 - Tamm vabavisetest

Algkoosseisu mees Protic viie veaga väljas. See sobib!

38:49 - Uljanko vabavisetel 1/2

37:49 - Semjon Antonovilt 2+1 rünnak. Vastased on alustanud 7:0 spurdiga, mängitud pea 2 minutit

37:46 - Neljubov korvi alt ning järgmisel rünnakul veel vabavisked otsa

Cramo alustab teist poolaega koosseisus - Uljanko, Arbet, Varbanov, Dorbek, Tamm

II VEERANDAEG (17:15)

Poolaeg lõppenud. Falli arvel 10 punkti ja 4 lauapalli, kahjuks on tal ka 4 viga. Arbet on toetanud meeskonda 8 punktiga. Vastaste resultatiivseim 9 punktiga Nemanja Protic.

37:42 - Fall veaga sisse ja kolmepunktirünnak!!! Vaid 9 sekundit jäänud poolaja lõpuni

34:42 - Sokk keskpositsioonilt

32:41 - Arbet pika pusimise järel korvi alt. Kohe algab poolaja viimane minut

30:41 - Vastastele ebasportlik viga, Saks realiseeris mõlemad vabavisekd

28:41 - Sokk vabavisetest. Poolaja lõpuni 2.28

26:41 - Vastased kahest vabaviskest sisse ühe. Hullem on aga see, et Fall sai oma 4. vea

26:40 - Dorbek realiseeris kahest vabaviskest ühe

25:40 - Ignerski vabavisetel 1/2

Sokk eksis mõlemal vabaviskel. Cramo on saanud 2. veernadja kuue minutiga 5 punkti!

25:39 - Bamba vabavisetest, pikk must poiss on tõesti tubli!

23:39 - Ivan Paunic läbiminekul

23:37 - Fall vabaviskejoonelt 1/2. Aega kulunud 4.40

22:37 - Artjom Jakovenko vabavisetel 1/2

22:36 - Ignerski vabaviskejoonelt 1/2

22:35 - Ignersi keskpositsioonilt. Pisut enam kui 2 minutit veerandajast kulunud

22:33 - Tamm kaotas keskväljal palli, lisaks veel vastastelt 2+1 kiire otsa

22:30 - Arbet otsaaudi lahtimängimisel lauapõrkest

20:30 - Kaitses tegutsetakse täiesti arusaamatult. Pärast Protici järjekordset kolmest võtab Kuusmaa uuesti aja maha

Varbanov toodi esmakordselt mängu

I VEERANDAEG (20:27)

Veerandaeg lõppenud. Cramo peatreener Kuusmaa on meeste peale üsna pahane ja sõim on kõva

Neljubov eksis kahel vabaviskel

11:16 - Arbet korvi alt. Hakkab looma! Vastaste peatreener Zoran Lukic võttis mõtlemisaja. 5.57 kulunud

9:16 - Uljanko Škele heast söödust

7:16 - Bremer tabas kaugelt, õnneks suutis samaga vastata Uljanko

4:13 - Neljubov tabas ka vabaviske, mängitud 3.05

4:12 - Neljubov teeb paksu pahandust. Veaga sisse. Enne vabaviset võttis Cramo aja maha

Cramo algkoosseis - Škele, Uljanko, Arbet, Sokk, Toome

See on esimene VTB liiga mäng, mis peetakse Kalevi spordihallis. Cramo mänedžeri Kaarel Sibula sõnul tuli liiga juhtkonnalt selleks taotleda eriluba.

----------------------------------

Eelinfo:

Võõrsil peetud kohtumises Nižni Novgorodiga libastus Cramo 3. veerandajal, mis kaotati skooriga 7:25. Eelnevalt tundusid vastased täiesti mängitavad.

Kalev/Cramo resultatiivseim oli esimeses ringis (8 mängu) keskmiselt 13,1 punktiga mängus Gregor Arbet, parim lauapallide võtja keskmiselt 5,4 lauapalliga Bamba Fall.

Vastaste mängujuht Ernest Bremer on liiga parim sööduandja keskmiselt 5,6 korvisööduga mängus. 31-aastane Bosnia passiga ameeriklane on varasemalt mänginud ka NBA klubides Boston Celtics, Cleveland Cavaliers ja Golden State Warriors.