Paides E-Piima Spordihoones toimunud kohtumine ei alanud Eesti jaoks soodsalt; Levan Maskhulia viske järel olid külalised ees 12:5. Siim-Markus Post tabas seejärel kaks kaugviset ning Taavi Jurkatamm lähemalt ning Eesti oli ees 13:12. Veerandaja lõpuks oli tänu Eesti mitmekülgsele rünnakule juba 12-ga peal. Sama rütm jätkus teisel veerandil.

Kolmandal veerandil võõrustajad jalga sirgeks ei lasknud ning panustasid senisest enam kaitsesse - Gruusiale vaid 11 punkti. Ka neljandal veerandil oldi kaitses tublid, kuid enam ei õnnestunud ka oma rünnak sedavõrd nagu esimesel 30 minutil. Lõpuks niisiis 90:66 võit.

Eesti võitis lauavõitluse 31-29 ja korvisöödud 19-10; pallikaotusi tegi Eesti 12 Gruusia 23 vastu. Kahepunktivisked kiiduväärselt 59 vs 50 %, kolmesed mõlemal 33 % (meil 27/9, neil 18/6), vabavisked Gruusia kasuks 72 vs 61 %.

Taavi Jurkatamm tõi 16 p, Karl-Robin Jürjens 13+6 lp, Kregor Hermet 12+4+4, Siim-Markus Post 12+6 rs, Norman Käbin 8+2+5, Ivo Van Tamm 8 p, Madis Soodla 6+6 lp+ 2bl, Karl-Johan Lips 6 p. Gruusia poolel tõi Levan Maskhulia 16+7 lp, Davit Lomidze lisas 14 silma ja Willy Isiani 12+7 lp.

Uuesti kohtuvad meeskonnad neljapäeva hommikul kell 11, asupaik sama - Paide E-Piima Spordihoone.

U20 koondis alustab EMi B-divisjoni turniiri Kreekas Halkidas juba 15. juulil. Pärast homset jääb neil pidada veel kaks kontrollmängu 10. ja 11. juulil Tallinnas Rootsiga.