Avaveerand kuulus Gruusiale 23:17 ning poolajaks juhtisid nad 45:34. Taas oli Eesti hädas visketabavusega - see Gruusia kasuks 55 vs 39 %. Kiirrünnakutest Gruusiale 8, meile 2 pt, ka sai vastane korvi alt 18, meie 8 silma.

Kahel järgneval veerandajal pidi Eesti samuti vastase 23:16 ja 20:14 paremust tunnistama ning seega saadi kokkuvõttes 24-punktiline kaotus.

Laud Gruusiale 44-41, korvisöödud Gruusiale 19-13 (II poolaeg 8-3), pallikaotusi Gruusial 20, Eestil 19. Üldine tabavus väljakult Gruusia kasuks 51 vs 35 %: kahesed 54 vs 42 %, kolmesed 41 vs 21 % (meil 24/5), vabavisked Eesti kasuks 70 vs 59 %.

Tormi Niits kogus Eesti parimana 14+14+3+2 vl. Märt Rosenthal lisas 13 silma, Tom Kaldre nimele jäi 10 punkti, Gregor Ilvesele 6. Võitjate parimaks kerkis jub avaveerandil kümme silma keevitanud George Korsantia 27 punkti ja 17 lauapalliga.

Eesti saavutas nii turniiril 22 meeskonna seas 14. koha. Alagrupis koguti 3 võitu, 2 kaotust, lohutusringis 1 võit ja 2 kaotust. Kokku saldo seega 4-4. Kuid pettumus kindlasti ses mõttes, et veerandfinaalist jäi lahutama 2-3 punkti - Bulgaariale kaotati alagrupi otsustavas mängus 56:58.

Esikoha nimel heitlevad täna Poola ja Sloveenia ning pronksimängus lähevad vastamisi Läti jaVenemaa. A-divisjoni pääsu mõistes on pronksikohtumine isegi põhimõttelisem.