Kui EMi esimestes mängudes jäädi kindlalt alla Portugalile, Poolale ja Soomele, siis viimases kahes voorus tunnistati Bulgaaria ja Luksemburgi paremust. See viib meie koondise jätkama tagumistele turniiri kohtadele - 17.-24.

Teisipäeval oli vastaseks Bulgaaria, kes heitles grupist edasipääsu nimel. Eesti tegi seni oma turniiri parima etteaste, kuid kaotas 54:72 (27:36). Veel enne viimast veerandit oli seis 40:48. Eesti suutis võita ka laua 43:39, pallikaotusi tehti aga 24 vastase 18 vastu.

Janne Pulk kogus Bulgaaria vastu 25 punkti, Martha-Liisa Oinits 10 punkti ning Sandra Reinvald 5 silma ja 8 lauapalli. Alagrupi kolme võidu ja kahe kaotusega lõpetanud Bulgaaria jäi siiski kolmandaks ning veerandfinaali ei pääsenud.

Neljapäeval kohtus meie koondis Luksemburgi, teise võiduta naiskonnaga. Paraku saavutas Luksemburg kohe 17:4 algedu, mis küll poolajaks kahanes Eesti poolt vaadates 22:24-le, kuid positiivset murrangut ei toimunud. Mäng 61:48 Luksemburgile.

Olime hädas lauas - kaotus 35:60, samuti oli ses mängus sihik vägagi paigast ära (27,5 %). Martha-Liisa Oinits tõi 16 punkti ja 8 lauapalli.

Reedel kohtub Eesti kohtadele 17.-24. esmalt Albaaniaga. Eestil on sel turniiril (peamiselt) meditsiinilistel põhjustel puudu rida olulisi mängijaid. Eemale jäid Victoria-Ida Vähi, Anna-Helena Ehala, Tatjana Drozdova, samuti Kätrin Varik ja Hanna-Leena Ojamaa