Belgia tegi esimesel veerandil väikese vahe sisse ning võitis madalaskoorilise mängu esimese poolaja 27:19. Kolmandal veerandil võtsid eestlased vahe tagasi ning võitsid veerandaja 11:5, kirjutab basket.ee. Senimaani olid punktid eestlaste vahel üsna ühtlaselt jaotunud, siis neljandal veerandil ei leidnud vastased rohtu Rait Riivo Laane vastu. Laane viskas oma 20 punktist 14 just viimasel veerandil.

Belgia juhtis pea terve mängu, kuid Eesti oli tihedalt kannul. Neli minutit enne lõppu algatas Laane tabav kolmene eestlaste 11:0 spurdi, mille järel oli Eesti omakorda eduseisus 47:39. Belgia jõudis viimasel minutil veel nelja punkti kaugusele ning püüdis vigadega mängu enda kasuks pöörata, kuid eestlased olid vabaviskejoonel kindlad.

Eesti poolt viskas Rait Riivo Laane 20 punkti ja võttis 5 lauapalli. Oliver Metsalu, Kevin Liivamägi ja Kristo Mangelsoo lisasid kõik 6 punkti.

Eestil on nüüd tabelis üks võit ja üks kaotus, Belgial on kaks võitu ja üks kaotus.

Eesti järgmine vastane on homme kell 18:15 Taani.