Sümfoonia hakkas pihta enne kui Eesti "pillimehed" lavaauku jõudsid - poisid avastasid end kohe kaotusseisust 3:12 ja 5:16. Tasapisi meeskond ärkas ja teise veerandi algupoole oli seis meie poolt vaadates juba 19:22. Kuid see jäi ka kohtumise eredaimaks hetkeks.

Eesti kaotusseis oli mitut puhku 20-punktine. Siiski, 7 minutit enne lõppu tõi Kregor Hermet Eesti veidi lähemale - 60:73. Tekkis lootus, kuid sealt edasi paraku hakkas kaotusseis taas paisuma.

Eesti võitis lauavõitluse 33-31, korvisöödud Belgiale 11-8, pallikaotusi tegime meie 13 Belgia 5 vastu. Oluline on lisada, et Belgia realiseeris kiiretest punktideks 26, Eesti 9 punkti.

Kahepunktivisked Belgiale 52 vs 49 %, kolmesed 44 vs 22 % (meil 18/4), vabavisked 58 vs 61 %.

Üleplatsimees oli Madis Soodla, temalt turniiri vägevaim mäng - 29 punkti ja 8 lauapalli (visked 17/12). Norman Käbin lisas 7+4+2, Ron Arnar Pehka 7+4 lp, Kregor Hermet ja Siim-Markus Post 6 punkti, Taavi Jurkatamm 5+8 lp ning Arnold Mitt 3+4 lp.

Homme kohtub Eesti kell 16.45 Hollandiga.