Järgmist vastaste veel teada pole, kuna teise vahegrupi lõpliku paremusjärjestuse paneb paika Sloveenia - Poola hilisõhtune mäng.

Väikeseskoorilises kohtumises Belgiaga oli Eesti noormeestest resultatiivseim 10 punktiga Matthias Tass. Üheksa punkti lisasid Kristian Kullamäe ja Ander Talu.

Eesti jäi avaveerandil taha 8:9, kuid läks väiksele vaheajale Kristian Kullamäe kaugviske järel 13:9 eduseisus. Poolajaks oli seis 22:14, visketabavus seks hetkeks Eesti kasuks 33 vs 19 %. Matthias Tass oli toonud juba 8+6 lp, Belgial keegi üle nelja punkti kirja polnud saanud.

Kolmas veerandi kuulus Eestile 15:10, mis mängusaatuse seisukohast oligi otsustav kümme minutit. Eesti juhtis turvaliselt kümme minutit enne lõppu 37:24 ning viimaseks veerandiks lasti väljakule rohkem neid, kes olid seni pidanud sündmusi pingilt seirama.

Belgia kahandas vahet kohati isegi ohtlikult väikseks, kuid Märt Rosenthali ja Ander Talu kaugvisked hoidsid seisu lõpuminutitel kontrolli all. Mängule pani sekund enne lõppu vaheltlõike järel ilusa punkti Eric Schmalz – 51:39.

Belgia võitis laua 42-40, korvisöödud 9-9, pallikaotusi oli meil 16, vastasel 21. Kahepunktivisked Eesti kasuks 40 vs 24 %, kolmesed 24 vs 33 %, vabavisked 75 vs 50 %.