Mitut puhku juhtinud Eesti neiud viigistasid esimese veerandi 15:15. 17. minutil viis Kätrin Varik meie esinduse ette 21:19.

Kuid õnnetuseks ei tulnud punkte lisaks ei teise veerandi lõpus ega ka kolmanda veerandi esimsel ligi neljal minutil - eduseis pöördus 21:35 kaotuseks.

Viimasel veerandil võitles Eesti paiguti samuti hästi. 7.34 enne lõppu sai Eesti kaks korvi (Tael ja Eleriin Vaino), kuid mitmed mõõnad ei lasknud lähemale ronida: häid viskekohti polnud palju, pall takerdus, vastane sai kergeid punkte kiirrünnakutest ning vabavisked sisse ei kukkunud. Lõpuks paisus kaotus 15-punktiliseks.

Sandra Tael tõi Eesti parimana 11 punkti ja 7 lauapalli, Mariann Adelbert 8 punkti ja 13 lauapalli.

Kell 22 kohtuvad täna tähtsas mängus Iirimaa ja Makedoonia. Eestil on pärast eilset võitu (Inglismaa) ja tänast kaotust saldo 1-1 ning homme kell 17.15 ees kohtumine Makedooniaga.