Kohtumine Liepajas oli pingeline algusest lõpuni. Poolaeg kuulus küll kümne silmaga lätlannadele, kuid kolmanda veerandi võit 24:15 tõstis 1182 lootused taas kõrgeks. Viimasel veerandil olid eestlannad veel kolm ja pool minutit enne lõppu ees 68:67, ent seejärel ei saadud enam ühtegi punkti.

Daiga Line tõi võitjaile 17 punkti, 1182 paremad olid Mailis Pokk 20, Laina Mesila-Kaarmann 13 ja Birgit Piibur 12 silmaga.

Laupäeval kaotas Audentese SG/Noortekoondis võõrsil LU-le 51:82. Sandra Tael tõi 19 punkti ja 5 lauapalli.

Tartu Ülikool/Kalev alustas Läti turneed eile kaotusega lõunanaabrite U16 koondise vastu tulemusega 73:76. Pühapäeval alistas aga TÜ/Kalev SK Cesise 56:51. Nele Laurimaa tõi 15 punkti, kaksikduubli teinud Kadri Uiga lisas 12 silma ja 13 lauapalli.

Liidrite duellis Ida-Soomes kaotas Lappeenranta Catz Riia TTT-le 56:59.