Kõrgemasse seltskonda tõusnud Broni, Lombardias asuva väikelinna (alla 10 000 elaniku, 45 km Milanost) naiskond, ei kaotanud hooaja jooksul liigas ainsatki kohtumist. A-grupp läbiti puhaste paberitega - 27 võitu, 0 kaotust.

Ka play-off läbiti kaotuseta. Broni võitis 1/8-finaalis esmalt Albino naiskonda 2:0 (73:43, 67:50), seejärel veerandfinaalis Milano Sangat 2:0 (63:52, 67:51) ning liigatõusu seisukohast otsustavas poolfinaalis alistati San Pietro niisamuti 2:0 (69:56, 78:69 lisaajal).

Teiselt tabelipoolelt tuli võitjana välja La Spezia ning mõlemad tõusid tulevaks aastaks Serie A1.

Maaja Bratka (23a, 190cm) tõi enim punkte polfinaali esimeses mängus San Pietro vastu, kui tema arvele kogunes 23 punkti, 6 lauapalli, 2 resultatiivset söötu. Tema play-offi näitajad kokku olid: 13,3p+8lp. Hooaja keskmised näitajad aga: 29,5 minutiga 14,2p+8,8lp+0,9rs. Kahesed 55%, kolmesed 42% ja vabavisked 73%. Ka oli tartlannal naiskonna parim efektiivsuse näit - 18,0.

Mis saab uuel hooajal Eesti koondise tsentrist? "Jõudsin eile alles koju. Uut kokkulepet mul Broniga tulevaks hooajaks pole. Eks aeg näitab, mis saab, erinevad variandid," sõnas Bratka Basket.ee-le.