Tasavägist mängu jagus vaid esimeseks viieks minutiks, mille järel säras tablool 7:7 viigiseis. Seejärel läks 1JVBr oma teed, võites esimese perioodi 20:12, kirjutab virukorvpall.ee. Teisel veerandajal tabas mängu kangelane Ramul koguni 7 kaugviset ning vedas oma meeskonna poolajaks 58:27 eduseisu.

Teisel poolajal panid ajateenijad ühe käigu veel juurde ning suur osa rünnakutest mängiti pidurdamatus hoos olnud Ramuli peale. Viimasel veerandajal “paugutas” hiljuti oktoobrikuu A-alagrupi parimaks mängijaks valitud Ramul suisa 27 punkti!

17 kaugviset ja 80 punkti tähistavad mõlemad uut Lääne-Virumaa Kossuliiga rekordit. 4. novembril 50 punkti visanud Vinni Tammede tagamängija Erik Kaasik sai seega Kossuliiga punktirekordit enda käes hoida vaid 11 päeva.

1JVBr koosseisus jõudis peale Ramuli veel kahekohalise punktiskoorini Kevin Äkke, kes viskas 16 punkti. SK Aaspere parimad olid Martin Kuhlberg 22 ning Rasmus Mägi 12 punktiga.

Võiduga kindlustas 1JVBr omale meistriliiga koha, senistest mängudest on kogutud 5 võitu ja 1 kaotus. SK Aaspere on kaotanud kõik seni peetud 7 mängu.