Avaveerandil pääsesid võõrustajad üsna kiirelt veenvalt juhtima. Ehkki kvalifikatsiooniturniirilt kogutud statistika oli naiskondadel tänasele mängule vastu minnes võrdne, suutis Poola naiskond esimesel veerandil üles näidata harukordset viskekindlust ja võitis veerandi lausa 27:6.

Ka teine periood kahjuks eestlannadele leevendust ei toonud, vahendab basket.ee. Poolajapausile läksid naiskonnad Eesti poolt vaadates seisult 24:45.

Kolmas veerand läks taas suurelt väga heas koos olevatele poolakatele, lausa 24:8, mis tähendas nende jaoks viimasele neljandikule vastu minnes juba 37-punktist eduseisu. Mängu lõpuvile kõlades oli tablool seis 82:51 võõrustava Poola naiskonna kasuks.

Eesti suurim punktitooja oli täna Kati Rausberg, kellelt 14 punkti, 3 lauapalli ning 4 resultatiivset söötu. Vastaste poolel tegi tugevaima esituse täna Karolina Pobozy, kes panustas 16 punkti, 6 lauapalli ja 2 korvisööduga.

Eestil jäi valiksarjas võiduarve avamata.