Eesti võitis esimese veerandaja 27:20, kuid kaotas poolaja 46:47. Teisel poolajal suutsid meie mehed siiski mängu käima saada ning kolmanda veerandaja võita 31:11.

Teise poolaja võitis Eesti kokkuvõttes 59:32.

Gregor Arbet tõi 20, Janar Talts 18 ning Rain Veideman 14 punkti. Gert Dorbek lisas 11 ja Kristo Saage 10 punkti.

Vastastel tõi 23-aastane Samy Picard 24 punkti, neist 15 avapoolajal.

Eesti poolelt tegid skoori kõik mängijad.

Mängu käik:
IV veerandaeg: Luksemburg - Eesti

76:100 -
74:100 - Kitsing toob vabaviskest oma esimesed punktid, kõik eestlased on skoori teinud.
70:97 - Saks paneb pealt, Saage ja Kurbas lõpetavad alley-oopi. Kolm minutit mängida.
66:92 - Eesti tabab kümnenda kolmepunktiviske, Saks tuleb Veidemani asemel platsile. Eesti on suutnud väljakult tabada 58-protsendiliselt.
66:88 - Veideman tabab kaugelt ja temal koos 14 punkti.
64:85 - Veidman toob punkte juurde, Kurbas on tulnud platsile. Talts kaotab palli ja vastased teenivad punkte juurde.
58:83 - Arbet avab skoori ja lisab järgmisel rünnakul veel kolmese. Eesti on korvi alt toonud 44, Luksemburg 18 punkti.

III veerandaeg: Luksemburg 58-78 Eesti

58:78 - Veidemani ja Kanguri korvidest kasvab eduseis 15-punktiliseks. Minut veerandaja lõpuni. Vastased ei suuda 24 sekundiga viskele saada. Veideman toob palli üle ja paneb pealt! Viimasel rünnakul paneb Arbet viimasel sekundil kolmese!
58:70 - Arbetile tehakse korvi all viga, eduseis on kasvanud 12-punktiliseks. Kaks minutit veerandaja lõpuni. Toome ei suuda korvi alt tabada.
58:69 - Veideman kasvatab korvi alt eduseisu ning surub Saage vaheltlõike järel palli veelkord pealt.
58:65 - Talts toob ründelauast Eestile punktid, temal koos meeskonna parimana 18 punkti, Saage kasvatab eduseisu vabavisetel.
58:61 - Vastased tabavad vabalt järjekordse kolmepunktiviske, Sokk toob vabavisetel punkti juurde.
55:60 - Taltil koos 16 punkti, Arbet lisab kiirrünnakust korvi juurde.
53:56 - Soku korvialune korv viib eestlased lõpuks ometi juhtima. Kaitse on paika saadud.
53:52 - Talts paneb pealt, Eestil väljakul Sokk, Dorbek, Arbet, Kangur ja Talts.
53:49 - Talts toob 2+1 ja Eesti toob esimesed punkti poolajal. Kuid Picard toob 18. punkti.
50:46 - Vastased tabavad kolmese, Arbet viskab ässa.

Vastastel on pidurdamatus hoos olnud ääremängija Samy Picard, kellel on 15 punkti. Eestlaste parim on 9 punktiga Arbet.

II veerandaeg: Luksemburg 47-46 Eesti
44:46 - Dorbek toob vabavisetest punkte juurde, Talts paneb kaugelt ässa.
44:44 - Vastased saavad lihtsaid korve. Alla kahe minuti poolaja lõpuni.
40:44 - Dorbeki vabavise kasvatab estlaste edu. Dorbekil kolm viga.
37:36 - Schumacher paneb kolmese, Arbet saab veaga korvi ning vähendab vahet. 5 minutit poolaja lõpuni.
34:33 - Arbet toob Eesti punkti kaugusele.
29:31 - Kangur toob kaks järjestikust korvi, kuid vastased ei eksi.
25:27 - vastased on alustanud 5-0 vahespurdiga.
22:27 - vastane viskab üle Taltsi käte palli korvi. Platsil Eestil Veideman, Saks, Arbet, Saage, Talts.

I veerandag: Luksemburg 27-20 Eesti

20:27 - Veideman tabab kaks sekundit enne lõppu vabavisketd ja Eesti on kasvatanud vahe mängu suurimaks.
20:23 - eestlased on tabanud 8st kolmepunktiviksest 5. Rünnak toimib hästi, kuid kaitse mitte. Dorbekil on 6 punkti, Sokul 5.
10:15 - Talts, Arbet ja Sokk viivad eestlased ette.
4:7 - Sokk ja Kangur viivad Eesti ette.

Eesti algviisik: Sokk, Dorbek, Arbet, Kangur, Talts

---------------------
Luksemburg kaotas eelmisel aastal Tallinnas Eestile 69:93. Viimati jäi Luksemburg Hollandile alla koguni 42 punktiga 54:96.

Eesti mängib Hollandiga kodus järgmisel kolmapäeval.

Delfi toob tänase mängu käigu operatiivselt lugejateni.