Põlva Serviti jätkab Balti liiga jagatud liidrikohal, alistades täna Vilniuse VHC Šviesa 37:26. HC Kehra/Horizon Pulp&Paper sai kodus jagu Bresti HC Meškovist 30:17 ning Balti Challenge Liigas sai magusa võidu Viljandi HC, olles 29:27 üle Läti meisterklubist Dobele Tenax.

Päeva esimeses kohtumises ei jätnud kehralased erilisi võimalusi nõrgendatud koosseisus kohale sõitnud HC Meškovile. Rabeda ja vigaderohke alguse järel pääses kodumeeskond esimest korda ette (3:2) 8. minutil ning avapoolaja keskel hakkas juba eest libisema. 7:0 spurt aitas sellele loomulikult kaasa ja vaheajaks oli Kehra ees 15:8.

Teisel poolajal kasvas edu vahepeal ka kahekordseks (24:12) ning lõpuvileks särasid tablool Eesti meisterklubi võidunumbrid 30:17. Võitjate poolel said käe valgeks 10 mängijat: Dmitri Jankovski ja Viktor Skripak viskasid 5, Kaspar Lees ja Marko Slastinovski 4, Indrek Napsep ja Jorma Käsper 3, Rando-Juku Sirkas ja Ergo Rohi 2 ning Jevgeni Buinenko ja Jürgen Rooba 1 värava. Üleplatsimehena tabas Meškovi poolel Sergei Mihhaltšuk 9 korda.

Põlva Serviti mängis võõrsil kindlalt üle Vilniuse VHC Šviesa tulemusega 37:26 (16:11). Serviti parimana viskas Ardo Puna 8 väravat, Pavel Turajev lisas 7, Margo Pikksööt 4, Andreas Rikken, Andrei Ternovõi ja Henri Hiiend 3, Hendrik Varul, Henri Sillaste, Siivo Sokk ja Carl-Eric Uibo 2 ning Kristjan Muuga 1 värava.

Balti liiga eliitdivisjoni kolmandas mängus alistas tiitlikaitsja Minski SKA võõrsil Riihimäe Cocksi 33:25 (12:11). SKA ja Serviti troonivad hetkel tabelitipus 11 punktiga (8 mängust), järgnevad HC Kehra/Horizon Pulp&Paper 8 (7), HC Meškov 8 (8), Cocks 7 (7) ja Šviesa 1 (8) punktiga.

Balti Challenge Liigas tõusis Viljandi HC hetkel teiseks, mööda Läti meistrist Dobele Tenaxist, kellest täna koduväljakul 29:27 (15:15) jagu saadi. Kristo Järve viskas mulkide kasuks 8, Kristjan Koovit 6, Ott Varik 5, Karl Roosna, Robert Lõpp ja Madis Parik 3 ning Mikk Varik 1 värava.